40      0

Заява про бажання взяти особу на поруки

 

Лучшие адвокаты.Звоните нам через Viber WhatsApp

 

Важная Информация!

 Судопроизводство и делопроизводство в судах Украины проводятся на государственном языке. (ст.12 Закона Украины «О судоустройстве и статуе судей»)

 

НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО

№ ПРОВАДЖЕННЯ

Заява

про бажання взяти особу на поруки.

Я, П.І.П., є ____________ (вказати де і ким працює, яке становище у суспільстві займає, який вплив має, яку роль відіграє) бажаю взяти підозрюваного П.І.П., який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.___ КК України, відомості про яке внесені до ЄРДР за № ___ від ____ року на поруки.

Підозрюваний П.І.П. характеризується з позитивної сторони, що підтверджується характеристиками з місця проживання та навчання, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Підстав вважати, що П.І.П. може переховуватися чи ухилятися від органів дізнання чи слідства не має.

У відповідності до ст. 180 КПК України особиста порука полягає у наданні особами, яких слідчий суддя чи суд вважає такими, що заслуговують довіри, письмового зобов’язання про те, що вони доручаються за виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього обов’язків і зобов’язуються при необхідності доставити його до органу досудового слідства або в суд на першу вимогу.

Я готовий забезпечити явку підозрюваного або обвинуваченого до органу досудового розслідування або суду для вирішення питання про заміну йому запобіжного заходу, участі у процесуальних діях.

Мені відомо у вчиненні якого кримінального правопорушення підозрюється П.І.П., яка відповідальність передбачена за дане кримінальне правопорушення та, що у випадку невиконання поручителем взятих на себе зобов’язань на поручителя накладається грошове стягнення.

Враховуючи зазначене, інформую суд про те, що я зобов’язуюсь взяти П.І.П., _____ року народження, підозрюваного за ст. ___КК України на особисту поруку та ручаюсь за належну його поведінку. Зобов’язуюсь забезпечити його явку і при необхідності доставити його до органу дізнання, досудового слідства чи суду на першу вимогу.

На підставі вищевикладеного у відповідності до ст. 180 та 194 КПК України, —

Прошу:

Обрати відносно П.І.П. запобіжний захід у вигляді особистої поруки народного депутата П.І.П.

ДАТА ПІДПИС

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

EnglishDeutschPolskiРусскийEspañolУкраїнська
Страницы
Адрес и часы работы адвокатов:

Адрес
Украина, Киев
Электротехническая, 4 А

Часы
Пн.—Пт: 9:00–17:00
Сб.—Вс: 11:00–15:00

KyivStar +38(097)4247727

WhatsApp,Viber +38(097)4247727

Законы на YouTube
ПОДПИСАТЬСЯ
Разделы сайта

© 2017 Адвокатское бюро "Фемида" · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Дизайн и поддержка: WebStudio.Center