Клопотання про повернення застави

0 / 5 (0 голосов)
Документы

 

Важная Информация!

 Судопроизводство и делопроизводство в судах Украины проводятся на государственном языке. (ст.12 Закона Украины «О судоустройстве и статуе судей»)

НАЗВА СУДУ

ВІД КОГО

 

Клопотання

про повернення застави

 

У Вашому провадженні розглядається матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР _______ року за № ________________ щодо мене за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365 ч. 2 КК України.

ДАТА ухвалою слідчого судді НАЗВА СУДУ відносно мене було обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі _____________ грн., на виконання якої мною на депозитний рахунок територіального управління Державної судової адміністрації України в _______ області № ____________ в ГУ ДКСУ в ________ області було внесено вищевказану суму. Термін дії застави встановлено у 2 місяці. Відповідно ст. 203 КПК України ухвала про застосування запобіжного заходу припиняє свою дію після закінчення строку дії ухвали про обрання запобіжного заходу. Таким чином строк дії даного запобіжного заходу закінчився ДАТА, запобіжний захід припинив свою дію. З клопотанням до слідчого судді про продовження дії застави ніхто не звертався. Запобіжний захід подовжено не було.

За час дії відносно мене запобіжного заходу у вигляді застави питання про звернення застави в дохід держави не вирішувалось, клопотань від прокурора до слідчого судді не надходило, суд за власною ініціативою також не розглядав даного питання, а тому на підставі ч. 11 ст. 182 КПК України, застава, що не була звернена в дохід держави, повертається підозрюваному, обвинуваченому, заставодавцю після припинення дії цього запобіжного заходу. Необхідності залишення застави за для забезпечення цивільного позову або відшкодування шкоди немає, оскільки таких вимог заявлено не було, матеріальної шкоди від інкримінованого мені кримінального правопорушення не встановлено.

На підставі вищевикладеного, у зв’язку із безпідставністю подальшого знаходження моїх грошових коштів на депозитному рахунку Державної судової адміністрації України, керуючись ч. 11 ст. 182, ст. 203 КПК України, —

ПРОШУ:

 

Повернути мені, П.І.Б., заставу у розмірі _______________ грн., встановлену на підставі ухвали слідчого НАЗВА СУДУ від ДАТА у зв’язку із закінченням дії строку застави.

Копія ухвали про застосування застави та копія квитанції про внесення коштів на спеціальний рахунок додаються.

 

ДАТА:                                                                                    ПІДПИС

72 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 Select language EnglishFrenchGermanLithuanianPortugueseRomanianRussianSpanishTurkishUkrainian
Законы на YouTube
ПОДПИСАТЬСЯ

≡  Рубрики портала
 Адвокатская помощь
 Femida FM — Слушаем радио 24 часаFemida FM — Слушаем радио 24 часа
Свежие записи
Кодексы Украины 2018 на русском и украинском языке (видео)
Кодексы Украины 2018 на русском и украинском языке (видео)
4 / 5 (2 голосов)
Врачебные поборы отменили — Минюст
Врачебные поборы отменили — Минюст
0 / 5 (0 голосов)
Банковская тайна уже не тайна
Банковская тайна уже не тайна
0 / 5 (0 голосов)
Закон Савченко самой Савченко уже не светит
Закон Савченко самой Савченко уже не светит
0 / 5 (0 голосов)
Возмещению морального ущерба в Украине пришел Кабмин
Возмещению морального ущерба в Украине пришел Кабмин
0 / 5 (0 голосов)
В Украине есть возможность выйти на пенсию досрочно
В Украине есть возможность выйти на пенсию досрочно
0 / 5 (0 голосов)
Femida News | Территория закона © 2018 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от webstudio.center Наверх